W spotkaniu 16 kolejki Hummel 4 ligi MKS NEPTUN KOŃSKIE uległ Alitowi Ożarów 2:0

W ostatnią niedzielę nasz zespół grał z Alitem Ożarów i mimo przegranej 2:0 nasi zawodnicy pokazali dobry futbol w tym spotkaniu. W meczu stworzyliśmy dużo sytuacji do zdobycia bramki, niestety nie udało się nic wykorzystać. Świetne sytuacje mieli nasi obrońcy Łukasz Skalski oraz Iwo Sochacki. Brakowało nam trochę szczęścia w wykończeniu akcji podbramkowychPierwsza bramka dla Alitu padła w 9 minucie spotkania, a jej strzelcem został Kacper Rak. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie nasz zespół nieskutecznie atakował przeciwnika, co wykorzystał Alit. Druga bramka dla gospodarzy to przypadkowe samobójcze trafienie Łukasza Skalskiego.

Z przekroju całego meczu byliśmy zespołem, który prowadził grę, ale piłka nożna to przede wszystkim zdobywanie bramek co w tym spotkaniu nam się nie udało. Z niecierpliwością czekamy na ostatni mecz tej rundy, chcemy godnie pożegnać się z naszymi kibicami przed przerwą w rozgrywkach. – powiedział po meczu trener Arkadiusz Bilski.

Już w niedzielę 21 listopada o godzinie 12:00 ŻÓŁTO-NIEBIESCY podejmą na własnym stadionie Łysice Bodzentyn.

Zapraszamy na stadion i prosimy o WASZE wsparcie i gorący DOPING.

Alit Ożarów – MKS Neptun Końskie 2:0

Bramki: Kacper Rak , Łukasz Skalski (sam.)

MKS Neptun Końskie: Herda, Maciejewski, Skalski, Sochacki, Bińkowski, Castillo, Blach, Banasik, Kwiecień, Karwat, Pach oraz Piątkowski, Błaszczyk, Obuch, Górecki, Pilarski, Borczyński, Skoczylas.