W rewanżowych spotkaniu barażowym o awans do Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych, nasza drużyna pokonała Piaskowiankę Piaski 1:0. Bramkę dla żółto – niebieskich zdobył Jan Kijewski.

W pierwszym spotkaniu, które odbyło się na stadionie przy ul. Sportowej w Końskich nasi zawodnicy zwyciężyli w stosunku 3:1. Na listę strzelców wpisali się Igor Wasik dwukrotnie oraz Mateusz Wilk. Mecz w Piaskach rozpoczął się od mocnego ataku naszej drużyny. Już w pierwszych minutach bliscy zdobycia bramki byli Igor Wasik oraz Mateusz Szabat. Wysokie ustawienie zespołu i szybki odbiór piłki na połowie przeciwnika, stwarzało mnóstwo sytuacji strzeleckich, niestety nieskutecznych. Przeciwnik starał się kontrować nasz zespół , jednak w pierwszej połowie stworzył jedno zagrożenie po rzucie rożnym, gdzie z naszej bramki wybijał piłkę nasz pomocnik Mateusz Ruzik. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Druga odsłona meczu to kolejne świetne okazje , które niestety nie kończyły się sukcesem. Znów strzały Igora Wasik, Mateusza Szabata oraz Patryka Wielechowskiego trafiały obok bramki lub świetnie interweniował bramkarz Piaskowianki. Przeciwnicy coraz częściej zagrażali naszej drużynie, najczęściej po stałych fragmentach i tak po kolejnym rzucie rożnym piłka po strzale głową minimalnie minęła słupek bramki strzeżonej przez Turalskiego. Przewaga naszej drużyny była bardzo duża, niestety skuteczność bardzo słaba. Wysiłki i próby zostały nagrodzone, kiedy to do prostopadłej piłki podanej przez Mateusza Szabata doszedł Jan Kijewski i płaskim strzałem w prawy róg pokonał bramkarza gospodarzy. W pełni zasłużone zwycięstwo naszego zespołu oraz AWANS do wojewódzkiej ligi juniorów młodszych.

Piaskowianka Piaski – MKS NEPTUN KOŃSKIE 0:1     w dwumeczu 1:4