Wiele emocji przysporzył kibicom Neptuna Końskie dzisiejszy mecz IV Ligi Świętokrzyskiej, w którym podejmowaliśmy GKS Rudki. Pomimo tego, że do przerwy nie oglądaliśmy żadnych bramek, to spotkanie już od pierwszych minut było niezwykle wyrównane, a obie ekipy stwarzały wiele okazji do zdobycia gola. Zaledwie kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy nasi wyszli na prowadzenie dzięki pięknej bramce Karola Armaty.

Nie cieszyliśmy się jednak zbyt długo – kilka minut później sędzia podyktował rzut karny dla drużyny z Rudek, który zakończył się bramką dla rywali. Im bardziej czas uciekał, tym waleczniejsi byli zawodnicy obu drużyn, jednak mimo kilku okazji nie było nam dane obejrzeć już żadnego gola w tym spotkaniu. Jednak jak przyznaje trener Szpiega, zbliżając się do końca rozgrywek w tym sezonie to najmłodsi zawodnicy Neptuna mają teraz swoje pięć minut, by zdobyć więcej doświadczenia na boisku i pokazać się z jak najlepszej strony. O tym, jak bawili się kibice najbardziej świadczył ich doping, za co jesteśmy bardzo wdzięczni! Tych, którzy nie mogli nas oglądać na żywo zachęcamy do obejrzenia zdjęć.

Neptun Końskie – GKS Rudki 1:1

Skład Neptuna: Herda, Skalski, Bińkowski, Kwiecień, Armata, I. Wasik, Białas, Skoczylas, Urban (F. Wasik), Markowicz, Zacharski

Gol dla Neptuna: Armata