16-letni wychowanek Neptuna Końskie i Akademii Piłkarskiej Champions Daniel Marczewski grający w juniorach starszych, a nawet zasilający drużynę w meczach IV-ligowych seniorów odchodzi do ŁKS Łagów – klubu grającego w III lidze. Dla młodego bramkarza jest to świetna perspektywa rozwoju.

Podpisanie umowy transferowej odbyło się w ostatnim czasie na stadionie OSiR w Końskich. Podczas spotkania prezes Neptuna Bartłomiej Gad podziękował Danielowi za wieloletnią współpracę oraz życzył mu powodzenia oraz sukcesów w dalszej karierze.

Konecczanin, Daniel Marczewski swoją karierę piłkarską rozpoczął w sezonie 2015/2016 w drużynie młodzików młodszych Akademii Piłkarskiej Champions Końskie. Od sezonu 17/18 reprezentował nasze, żółto-niebieskie barwy – jako trampkarz młodszy, trampkarz starszy, junior młodszy. W minionym sezonie grał nie tylko w drużynie juniorów starszych, ale i zasilał skład seniorów rywalizujących w IV lidze. Daniel gra na pozycji bramkarza.

ŁKS Łagów w sezonie 2019/2020 wywalczył awans z IV Ligi Świętokrzyskiej, a zmagania w minionym sezonie w III lidze, gr. IV zakończył na 13. pozycji. Dla Daniela jest to świetna okazja do rozwoju. Dziękujemy za świetną współpracę, oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej.

Zdjęcia (tkn24.pl):