Zapraszamy do współpracy młodzież urodzoną w latach 2003-2009 – ogłaszamy nabór oraz organizację meczów testowych dla młodych zawodników. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 28 lipca o godzinie 16:00 na stadionie OSiR w Końskich, a zgłoszenia prowadzone są mailowo na adres mksneptunkonskie11@gmail.com oraz telefonicznie pod numerem 721 137 410.

Test mecze w naszym klubie na początku lipca organizowane były już na potrzeby drużyny IV-ligowych seniorów. Dużą częścią działalności Neptuna jest jednak sportowe wychowanie dzieci i młodzieży przy współpracy z Akademią Piłkarską Champions Końskie. Młodziki i juniorzy klubu często odnoszą także sukcesy w młodzieżowych ligach na szczeblu wojewódzkim. Stąd też inicjatywa, by zachęcić młodzież do aktywnego spędzania czasu wolnego, z kolei dla nas jest to szansa na pozyskanie młodych talentów, których rozwój może zaowocować w przyszłości.

Podczas naboru zostaną przeprowadzone mecze testowe, które mają za zadanie ocenić potencjał oraz poziom umiejętności zawodników. Wydarzenie jest skierowane do młodzieży urodzonej w latach 2003-2009.

Zgłoszenia należy słać na adres mailowy mksneptunkonskie11@gmail.com oraz telefonicznie pod numerem 721 137 410.