Zawodnicy Neptuna w środę rozgrywali kolejny sparing przed sezonem 2021/2022. Tym razem było to spotkanie wyjazdowe przeciwko Ceramice Opoczno. Przegraliśmy mecz 3:1, jednak udało się wypróbować wiele taktyk oraz zawodników.

Pierwsza połowa była wyrównana, trener Arkadiusz Bilski sprawdzał nowe ustawienia w polu oraz taktyki. Wyglądało to obiecująco. W drugiej połowie szansę dostała młodzież, aby nabrać doświadczenia na boisku przed sezonem. Wtedy to rywalom udało się posłać piłkę do bramki Neptuna trzykrotnie, podczas, gdy my pokonaliśmy bramkarza Ceramiki jedynie raz. W ekipie jest świadomość błędów, nad którymi zawodnicy wraz z trenerem będą pracować.

Już w sobotę o godzinie 11:00 zawodnicy Neptuna rozegrają sparing także na wyjeździe, tym razem z Szydłowianką Szydłowiec. O wynikach spotkania na pewno Państwa poinformujemy.