Podczas wyjazdowego meczu w niedzielę przegraliśmy swoje kolejne spotkanie w ramach rozgrywek w IV Lidze Świętokrzyskiej. Tym razem był to mecz wyjazdowy przeciwko Moravii Morawica. Gospodarze wygrali wynikiem 4:1.

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana. Mimo złego startu naszych i bramce straconej już w 3. minucie spotkania, żółto-niebiescy wyrównali wynik jeszcze w pierwszej połowie, a strzelcem gola był Patryk Kwiecień. Bardzo niekorzystnie przebiegła dla nas w drugiej połowie spotkania. Po straconej drugiej bramce nie zdołaliśmy nadgonić rywali, a przed końcowym gwizdkiem Moravii udało się strzelić jeszcze dwie bramki.

Obecnie mamy jeden remis i dwie przegrane na koncie. Kolejny mecz żółto-niebieskich będzie można obejrzeć z trybun – na stadionie przy ulicy Sportowej w Końskich w sobotę o godzinie 17:00. Naszym rywalem będzie GKS Nowiny.

Moravia Morawica – Neptun Końskie 4:1 (1:1)

Retransmisję meczu znajdziecie na kanale Moravia TV – TUTAJ.