Przypominamy o nadchodzącym, organizowanym przez nas I Forum Współpracy Sportowo-Biznesowej, które odbędzie się w sobotę 16 października. Prelekcje na rozmaite tematy dotyczące m. in. biznesu, pozyskiwania sponsorów czy kwestii prawnych w sporcie przeprowadzą nasi partnerzy. Wśród nich będzie Radosław Rogiewicz – przedstawiciel Partnerskich Klubów Biznesu i organizator kursów dotyczących pozyskiwania sponsorów.

Partnerskie Kluby Biznesu to organizacja biznesowa, której celem jest umożliwienie przedsiębiorcom nawiązywania nowych kontaktów biznesowych w Polsce i w Czechach. Partnerskie Kluby Biznesu swoją ofertę kierują do firm poszukujących nowych możliwości biznesowych, ale również dla klubów sportowych z różnych dyscyplin oraz fundacji szukających wsparcia finansowego na swoją działalność.

Siłę organizacji stanowią ludzie – przedsiębiorcy, klubowicze i partnerzy, ich doświadczenie oraz praktyczna wiedza oraz kontakty biznesowe budowane latami. Partnerskie Kluby Biznesu mają lokalnych koordynatorów, którzy wspierają kontakty między stronami na każdym etapie współpracy. Wspierają także klubowiczów w wyszukiwaniu nowych partnerów biznesowych pod konkretne oczekiwania i potrzeby. Najważniejszy dla organizacji jest interes klubowiczów oraz to, żeby nawiązane kontakty przekładały się na jak największą ilość kontraktów biznesowych.

Tę tematykę Radosław Rogiewicz poruszy podczas I Forum Współpracy Sportowo-Biznesowej, na które serdecznie Was zapraszamy. Przypominamy, że bilety można zakupić w cenie 199 złotych kontaktując się telefonicznie pod numerem 721 137 410.