W 28 kolejce Hummel 4 ligi czeka nas wyjazdowe spotkanie z Pogonią Staszów. Mecz rozpocznie się na stadionie przy ulicy Koszarowej o godzinie 17:00.

W rundzie jesiennej spotkanie pomiędzy zespołami Neptuna oraz Pogonią zakończyło się zwycięstwem żółto-niebieskich 3-2. Było to wyjątkowy dzień , ponieważ odbywały się wówczas obchody 75-lecia istnienia Neptuna Końskie. Strzelanie bramek rozpoczął w 42 minucie z rzutu karnego Patryk Kwiecień , który wykorzystał jedenastkę po faulu na Jakubie Banasiku. Kolejną bramkę dołożył po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Kacper Błaszczyk. Do przerwy Neptun prowadził 2 do 0.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków gości, natomiast to znów nasz zespół, wyprowadził skuteczny kontratak, który ponownie na bramkę zamienił Patryk Kwiecień. Wysokie prowadzenie wprowadziło nieco rozluźnienia w poczynania naszego zespołu. Całkowicie oddaliśmy przeciwnikowi inicjatywę, co przełożyło się na szybkie dwa trafienia Doriana Buczka ( obecnie AKS Busko Zdrój ) i tak w 63 minucie było już 3-2. Pogoń atakowała, natomiast dwie stracone bramki wpłynęły motywująco na poczynania naszego zespołu w defensywie, co dało nam skuteczne wywalczenie zwycięstwa w tym spotkaniu. Wygrana w dniu, obchodów jubileuszu smakowała podwójnie.

W dniu dzisiejszym o godzinie 17:00 na stadionie w Staszowie, rozpocznie się spotkanie rewanżowe, rudny wiosennej, w którym liczymy na Walkę Naszej Drużyny o każdy centymetr boiska. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo na naszym Fanpage na Facebooku.