Piłkarze Neptuna Końskie musieli uznać wyższość drużyny Staru Starachowice. Mecz rozpoczął się od ataków Gości oraz licznych sytuacji , z których obronną ręką wychodzili defensorzy koneckiego klubu oraz jak zawsze niezawodny bramkarz Łukasz Herda. Nasza drużyna nastawiona na grę z kontrataku doczekała się swoich szans , znakomite okazję do strzelenia bramki mieli Jakub Banasik oraz Kevin Castillo. Strzał tego drugie w rewelacyjny sposób obronił bramkarz zespołu ze Starachowic Hubert Banach. Przewaga Staru została udokumentowana bramką na 1-0 w 40 minucie spotkania , a strzelcem został Bartosz Szydłowski.

Druga Połowa wyglądała bardzo podobnie, przeważał Star , a Neptun czekał na swoje okazje. Niestety żaden z kontrataków Naszej Drużyny nie zakończył się bramką, natomiast swoje drugie trafienie zaliczyli goście. W końcówce spotkania bramkę po rzucie wolnym i dośrodkowaniu w pole karne zdobył kapitan przyjezdnych Bartosz Gębura. Zasłużone zwycięstwo Staru Starachowice , gratulacje i powodzenia w walce o awans do 3 Ligi. Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę do ostatniej minuty.

Spotkanie przy ulicy Sportowej obfitowało w wiele emocji na trybunach. Niesamowita atmosfera jaką stworzyli koneccy kibice była czymś niespotykanym na 4 ligowych stadionach. Niemal wszystkie miejsca siedzące na trybunach były zajęte, głośny doping słyszany był od pierwszej do ostatniej minuty. Pełne trybuny , całe rodziny i mnóstwo młodzieży i dzieci. Najwspanialsi kibice. Dziękujemy za wsparcie!!!

Zapraszamy Was do objerzenia skrótu spotkania oraz konferencji prasowej , która odbyła się po meczu.

A już w najbliższą środę 27 kwietnia WSZYSCY NA NEPTUN , kolejny mecz hummel 4 ligi , o godz. 17:00 nasza drużyna

podejmować będzie Wierną Małogoszcz. Bądźcie z Nami !!!