Zarząd klubu przeprowadził szereg zmian kadrowych przed sezonem 2021/2022, który rozegramy w IV Lidze Świętokryzskiej. Skład zasiliło wielu zawodników zarówno powracających do klubu, jak i z innych drużyn. Są też piłkarze, których w nadchodzącym sezonie w naszych żółto-niebieskich koszulkach już nie zobaczymy.

Skład Neptuna zasilą powracający wychowankowie klubu – Jakub Banasik, Bartek Sztandera i Michał Pilarski. Wraca także Łukasz Wojna. Ponadto wielu zawodników przybyło do Końskich z innych drużyn – Maciej Błach z GKS-u Tychy, Szymon Górecki z Ruchu Chorzów, Łukasz Będkowski z Piasta Przyrów, Miłosz Karwat z Zagłębia Sosnowiec, Kacper Błaszczyk ze Stara Starachowice oraz Eryk Borczyński z Korony II Kielce.

W barwach Neptuna nie zagrają natomiast Karol Armata i Paweł Markowicz, którzy odeszli do Pogoni Staszów, Krzysztof Słaby zagra dla Orlicza Suchedniów, a Mateusz Zacharski wystąpi w barwach AKS-u Busko-Zdrój. Z powodów prywatnych prawdopodobnie nie zobaczymy natomiast Jakuba Kotarzewskiego, Jakuba Urbana i Krzysztofa Pacha.

Zdjęcia (tkn24.pl):