W minioną niedzielę w ramach rozgrywek w Hummel IV Lidze zmierzyliśmy się z drużyną AKS 1947 Busko-Zdrój na wyjeździe. Spotkanie zwyciężyliśmy wynikiem 1-2! Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z meczu poniżej.

To nie był łatwy mecz! O ile początkowo dzięki dwóm celnym strzałom Patryka Kwietnia wyszliśmy na prowadzenie 0-2, to jeszcze w pierwszej połowie AKS 1947 Busko – Zdrój zdobył bramkę kontaktową. W drugiej części spotkania graliśmy w dziesiątkę ze względu na dwie żółte kartki zdobyte przez Macieja Blacha. Jednak nie pozwoliliśmy na wyrównanie wyniku i wygraliśmy wyjazdowe spotkanie w Hummel IV Lidze wynikiem 1-2!

Obecnie na koncie mamy 3 wygrane, 3 remisy i 4 przegrane, co daje nam 14. pozycję w tabeli. Na kolejny mecz zapraszamy kibiców w niedzielę o 15:00 na stadion przy ulicy Sportowej w Końskich – podejmiemy zajmującą 8. miejsce Olimpię Pogoń Staszów!

AKS 1947 Busko-Zdrój – Neptun Końskie 1:2 (1:2)
Skład Neptuna: Herda, Błaszczyk, Skalski, Bińkowski, Karwat (Sochacki), Kwiecień, Blach, Górecki (Maciejewski), Banasik, Castillo, Pach (Borczyński)
Gole dla Neptuna: Patryk Kwiecień (2)