W niedzielę 7.11 Neptun rozgrywał mecz 14 k olejki Hummel 4 ligi. Przeciwnikiem koneckiego zespołu była drużyna Spartakusa Daleszyce. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 1 – 0. 

Nasz zespół pokazał się z dobrej strony i po raz szósty w tej rundzie odniósł zwycięstwo. To było trudne spotkanie rozgrywane na niezbyt dobrej murawie, dlatego mecz można określić jako mecz walki i determinacji. Nasza drużyna doskonale wywiązała się z założeń taktycznych i po jednej z szybkich kontr zdobyliśmy bramkę, która dała nam 3 punkty. Do końca spotkania kontrolowaliśmy przebieg gry, jednocześnie groźnie kontrując Spartakus. Wynik nie uległ zmianie dzięki doskonałej koncentracji całego zespołu za co należą się zawodnikom duże słowa uznania. – powiedział szkoleniowiec żółto-niebieskich Arkadiusz Bilski.

Spartakus Daleszyce 0 – 1 MKS NEPTUN KOŃSKIE 

Skład naszej drużyny: Herda – Bińkowski, Maciejewski, Błaszczyk, Sochacki – Karwat, Blach, Obuch, Kwiecień, Castillo – Banasik  oraz  Piątkowski, Skoczylas, Wasik, Wojna, Pilarski, Borczyński

A już w CZWARTEK 11 LISTOPADA zapraszamy Państwa na mecz 15 kolejki Hummel 4 ligi pomiędzy NEPTUNEM a Spartą Kazimierza Wielka, który odbędzie się oczywiście przy ul. Sportowej 13. 

Liczymy na WASZ gorący DOPING !!!!

——————————

#JESTWIARA

#JESTDRUŻYNA

#MARSZNASTADION