W sobotę 16 października organizujemy I Forum Współpracy Sportowo-Biznesowej, na które serdecznie Państwa zapraszamy. Prelekcje na rozmaite tematy dotyczące m. in. biznesu, pozyskiwania sponsorów czy kwestii prawnych w sporcie przeprowadzą nasi partnerzy.

Forum odbędzie się w sali konferencyjnej KSWP Końskie przy ulicy Staszica 2a. Warsztaty skierowane są głównie do biznesmenów, przedstawicieli klubów piłkarskich oraz rodziców.

Nasi partnerzy, którzy wystąpią podczas forum opowiedzą między innymi o współpracy sportowo-biznesowej, pozyskiwaniu dotacji i uzyskiwaniu kontaktów biznesowych nie tylko w Polsce, ale i 19 krajach na całym świecie. Przedstawiciele klubów piłkarskich mogą zainteresować się nowoczesnymi metodami skautingu, a ciekawymi zagadnieniami przeznaczonymi dla rodziców będą kwestie obozów zagranicznych czy problemów prawnych w sporcie.

Naszymi partnerami, którzy przeprowadzą prelekcje są: PrawoPiłkarskie.pl, MasterCamps, piłkarski biznes, Partnerskie Kluby Biznesu, PlayMaker.pro i KSWP Końskie.

W cenie biletu jest także catering. Rezerwować wejściówki można już dziś pod numerem telefonu 721 137 410 lub email mksneptunkonskie11@gmail.com.