W spotkaniu ostatniej 17 kolejki Hummel 4 ligi MKS Neptun Końskie zwyciężył na własnym stadionie z Łysicą Bodzentyn 3:1. Bramki dla gospodarzy zdobywali Adrian Maciejewski, Krzysztof Pach oraz Iwo Sochacki.

Mecz rozpoczął się od mocnego uderzenia żółto-niebieskich, już w 2 minucie spotkania pierwszą bramkę dla Neptuna zdobył Adrian Maciejewski. Nasi zawodnicy szybko przejęli inicjatywę i dalej atakowali bramkę Łysicy. Największe zagrożenie stwarzały akcje prawą stroną, gdzie w bardzo dobrej dyspozycji tego dnia, był Iwo Sochacki. Do przerwy utrzymała się jednobramkowa przewaga naszej drużyny. Druga połowa rozpoczęła się od zdobycia bramki przez Łysicę Bodzentyn. Po dośrodkowaniu w pole karne, piłkę minęła naszych obrońców i spadła pod nogi Kryspina Kutera, który skutecznym strzałem pokonał Herdę. Gra się wyrównała, a duży powiew świeżości w naszych poczynaniach na boisku wniosło wejście Miłosza Karwata. Neptun znów zaczął stwarzać sytuację , a w 82 minucie na prowadzenie wyprowadził żółto-niebieskich Krzysztof Pach, który wykorzystał świetne dośrodkowanie w pole karne Iwa Sochackiego. Znów przewaga naszej drużyny wzrastała, a wynik spotkania ustalił, asystujący wcześniej Iwo Sochacki, wykorzystując w 90 minucie sytuację 1 na 1 z bramkarzem. Ósme zwycięstwo w rundzie jesiennej stało się faktem.

Ostatnie spotkanie rundy jesiennej 4 ligi na własnym stadionie z Łysicą Bodzentyn, upływało pod dyktando naszego zespołu. Szybko bo już w 2 minucie strzelona bramka dała dużo pewności siebie. Pierwsza połowa to gra toczona raczej w środku pola bez większego zagrożenia ze strony rywala. Druga część rozpoczęła się od błędu przy stały fragmencie gry przeciwnika i straty bramki na 1:1. Po raz kolejny w tej rundzie Neptun udowodnił, że jest zespołem z charakterem i pokonał jeszcze dwukrotnie bramkarza Łysicy po bardzo ładnych składnych akcjach. Zasłużone zwycięstwo na koniec rundy i kolejne wywalczone punkty. Brawo ZESPÓŁ. – powiedział po zakończeniu meczu trener żółto-niebieskich Arkadiusz Bilski.

MKS NEPTUN KOŃSKIE – ŁYSICA BODZENTYN 3:1 (1:0)