W 30 kolejce Hummel 4 ligi Nasza Drużyna rozegrała wyjazdowe spotkanie z Orliczem Suchedniów. Mecz zakończył się zwycięstwem Żółto – Niebieskich 0 – 2, a bramki padały w drugiej odsłonie gry.

W minionym tygodniu Zespół Neptuna Końskie rozegrał aż 3 mecze. Pierwszy z nich z zespołem Korony 2 Kielce na własnym stadionie, w którym to Nasi Piłkarze ulegli liderowi rozgrywek 1 do 4. Bramkę dla Żółto-Niebieskich z rzutu karnego zdobył Patryk Kwiecień. Goście byli stroną przeważającą, jednak trzy z czterech trafień zdobyli ze stałych fragmentów gry. W drugiej połowie świetne okazje miał Miłosz Karwat jednak pierwszy z jego strzałów wylądował na słupku, a przy drugim świetnie interweniował bramkarz Korony. Niesamowita tego dnia była atmosfera na stadionie, która przyciągnęła ogromną liczbę widzów. Pyszne jedzenie zapewniło nam 2w1 Końskie, a atmosferę atrakcjami i balonami dla młodszych kibiców rozgrzewała Magdalena Krakowska z punktu T-Mobile Końskie, która jako Sponsor Główny meczu ufundowała telefon komórkowy jako nagroda losowania dla jednego z Naszych kibiców. Sam mecz zakończył się przegraną, ale prawdziwym zwycięzcą była Nasza Konecka Społeczność, która świetnie bawiła się na Sportowej.

W środę natomiast Nasz Zespół odrabiał zaległości 21 kolejki Hummel 4 ligi w wyjazdowym meczu z GKS Ziomax Nowiny, niestety i to spotkanie zakończyło się porażką Żółto-Niebieskich w stosunku 3 do 0. Dużym osłabieniem tego dnia był brak Jakuba Banasika, który pauzował za żółte kartki. Do następnego meczu zostały tylko dwa dni, więc przyszedł czas na szybką analizę, regenerację i wyciagnięcie wniosków przed wyjazdem do Suchedniowa.

W 30 kolejce Neptun udał się na spotkanie ze wspomnianym Orliczem Suchedniów. Pierwsza połowa meczu nieco ospała w naszym wykonaniu. Po przerwie podopieczni Arkadiusza Bilskiego zaczęli się rozkręcać. Jako pierwszy do bramki w tym dniu trafił wracający po kontuzji Kacper Błaszczyk, asystę przy jego trafieniu zaliczył Kacper Marcinkowski. Nasza Drużyna nabierała wiatru w żagle czego efektem było drugie trafienie. Tym razem na listę strzelców wpisał się Patryk Raczyński, jest to już Jego czwarte trafienie w żółto-niebieskich barwach. Neptun prowadził już 2 do 0. Wynik meczu nie uległ zmianie. Było to 15 zwycięstwo Neptuna w tym sezonie, które dało awans z 7 na 6 miejsce w tabeli Hummel 4 ligi. Ogromne podziękowania należą się naszym Wiernym KIBICOM, którzy są z naszym zespołem na meczach wyjazdowych. Dziękujemy za Waszą obecność, wsparcie i wspaniały doping, Gramy Dla Was !!!

Tak cieszyli się nasi Zawodnicy i Kibice po zwycięstwie w Suchedniowie:

A już za tydzień 5 czerwca o godz. 17:00, zapraszamy na kolejne piłkarskie święto w Końskich. Neptun Końskie podejmować będzie Spartakus Daleszyce. Zapowiada się świetna zabawa i mnóstwo atrakcji. Bądźcie z Nami , liczymy na Was , WSZYSCY NA NEPTUN !!!